Piękne dłonie

Standard

Powszechnie znana opinie, że dłonie są wizytówką człowieka, i że zdradzają wiek właścicielki., mają w sobie wiele z prawdy. Każdy przyzna, że suche zniszczone, zmęczone i matowe dłonie nie mogą należeć do młodej, pewnej siebie i zadbanej kobiety. Codzienne, systematyczne nawilżanie, to zatem absolutna podstawa, ale niestety to nie wystarczy. Aby nasze dłonie wyglądały zachwycająco musimy poświęcić im więcej czasu. O czym więc nie możemy zapomnieć podczas codziennej higieny i pielęgnacji? Otóż warto pomyśleć o odżywczym, złuszczającym stary naskórek peelingu. Musimy też pamiętać, że piękne dłonie bez pięknych, zadbanych i wypiłowanych paznokci, nadal nie będą wyglądały dobrze. Jeżeli nie potrafimy sobie poradzić z tymi zabiegami w domu, chętnie pomoże nam zaprzyjaźniona kosmetyczka (zobacz listę gabinetów kosmetycznych: swiaturody.com). Warszawa, Wrocław czy Poznań, ale również każde małe miasteczko dysponuje wieloma salonami kosmetycznymi, w których pomocy naszym zmęczonym dłoniom udzielą wykwalifikowani specjaliści.

Wśród zabiegów na dłonie, które oferuje każdy, najmniejszy nawet salon kosmetyczny znajdziemy między innymi maskę parafinową. Ten prosty a jakże skuteczny zabieg możemy wykonać również w domu. Polega on na zanurzeniu dłoni w podgrzanej parafinie, dzięki czemu nasze dłonie zostaną dogłębnie nawilżone. Efekt, to miękka i błyszcząca skóra rąk. Niezwykła zaletą masek parafinowych jest gwarantowany, widoczny efekt oraz krótki czas, jaki należy na nią poświęcić. Cena takiego zabiegu, jest również, krótko mówiąc przystępna.
Kolejnym zabiegiem, któremu najchętniej poddają się panie jest manicure. I tutaj salony kosmetyczne dysponują tak ogromną gamą ofert, że każda najbardziej nawet wybrana klientka wybierze coś dla siebie. Poczynając od rekonstrukcji paznokcia za pomocą wszelkiego rodzaju żelów i akryli, które nadadzą naszym paznokciom nowy, piękniejszy kształt, po manicure japoński, który ma na celu wydobycie naturalnego piękna naszych paznokci. Jeżeli więc nie radzimy sobie z pilniczkiem, warto pomyśleć o wizycie w takim gabinecie. Ceny manicure wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych – w zależności od tego który wybierzemy.
Poza tymi zabiegami salony kosmetyczne oferują wszelkiego rodzaju kąpiele odżywcze, maski, masaże i wiele innych zabiegów, które są w stanie uratować najbardziej nawet zniszczone dłonie.

2 thoughts on “Piękne dłonie

  1. Bellunia

    Uwielbiam zabiegi z parafiną, robię sobie taką maskę na dłonie w domu a resztę parafiny wykorzystuję do nawilżania włosów. Parafina dobra na wszystko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>